با ما بدرخشید
همراه ما باشید

بهترین کلینیک های هایفوتراپی در اندیشه

لیست 12 تایی اول

نتایج HIFU دائمی است و تا شش ماه پس از درمان به تدریج بهبود می یابد. پس از شش ماه، مانند هر درمان دیگری که جهت جوانسازی غیر تهاجمی می باشد اثر در لحظه شاید مشاهده نشود اما پس از گذشت چند وقت که بستگی به سن، جنس ونوع پوست در افراد دارد، مشهود می باشد. هایفو می تواند تقریباً 24 ماه پس از درمان، پوستی شاداب تر و جوان تر به شما بدهد.

در حالی که هایفو دارای خطرات و هزینه های بسیار کمتری نسبت به لیفت صورت به شیوه جراحی است، نتایج ممکن است برای هر فرد به فرد دیگر متفاوت باشد و مثلا برای شخصی دایمی و برای فرد دیگر دایمی طولانی نباشند و ممکن است به روش های مکرر نیاز باشد. 

بستگی به سن پوست دارد و هر شخصی که سن پوست بالایی دارد میتواند از هایفوتراپی مدد بگیرد ، که عمدتا از سن 30 تا 70 بر حسب خواسته خود چه جلوگیری از شل شدن پوست و چه از بین بردن چین و چروک از هایفو استفاده میکنند.

هایفوتراپی در هر مکانی که زیر نظر پزشک است و اپراتور آن مکان تجربه زیادی در این زمینه دارد انجام دهید.

برای امتیاز به این ستاره ها کلیک کنید!

4.6/5 - (141 امتیاز)

بهترین کلینیک های هایفوتراپی

هایفو تراپی یا همان روش هایفو (HIFU) در گذشته برای حذف تومورهای سرطانی مورد استفاده قرار می‌گرفت. اولین کاربردهای آن در صنعت زیبایی نیز در سال ۲۰۰۸ گزارش شد. پس‌ از آن نیز در سال ۲۰۰۹ توسط سازمان FDA، استفاده از روش هایفو برای لیفت ابرو تأیید شد. سازمان FDA در سال ۲۰۱۴ نیز روش هایفو را برای رفع چین‌وچروک پوستی تأیید کرد.

دستگاه‌ هایفوتراپی در واقع با ساطع کردن امواج اولتراسوند به‌صورت متمرکز به لایه خاصی از پوست، کلاژن سازی را تحریک کرده و در نتیجه منجر به سفت شدن پوست می‌شود.

5/5
logo-samandehi
logo-samandehi