با ما بدرخشید
گروه هلدینگ تجارت 20

مشاورین هوش مصنوعی

خدمات سفارش پروژه هوش مصنوعی

یادگیری ماشین

توسعه دهندگان هوش مصنوعی ما از یادگیری ماشین برای ایجاد راهکارهای هوش مصنوعی که قابلیت جمع آوری داده های بدون ساختار و تبدیل آن به روندهای کاربردی را دارند برای رشد کسب و کار استفاده میکنند

دستیار صوتی

بعد از سفارش پروژه هوش مصنوعی در شرکت گروه هلدینگ تجارت 20 ، یکی از خدمات قابل ارائه توسط توسعه دهندگان هوش مصنوعی ما ایجاد دستیارهای صوتی با استفاده از NLP و تشخیص گفتار است. دستیار صوتی به افزایش آگاهی از برند شما کمک کرده و بهره وری را از طریق جستجوی صوتی بهبود میبخشد.

هوش تجاری

مهندسان هوش مصنوعی در گروه هلدینگ تجارت 20 ، استراتژی هایی تدوین و پیاده سازی میکنند که امکان بهینه سازی آنالیز مشتریان ، پیش بینی و تحلیل عملکرد را فراهم نمایند.

توسعه چت بات

توسعه چت بات

خدمات توسعه چت بات توسط ما، بسیار نزدیک به رفتارهای انسانی میباشد. تیم توسعه نرم افزار هوش مصنوعی ما، ربات هایی برایتان توسعه خواهند داد که تعاملات شخصی سازی شده را آسان تر نموده و منجر به افزایش وفاداری و بازگشت مشتری خواهند شد.

پردازش زبان طبیعی

پردازش زبان طبیعی

توسعه دهندگان ما با استفاده از NLP و NLU، میتوانند به سازمان ها کمک کنند تا بازخورد و احساسات مشتریان را ارزیابی نمایند که در نهایت، موجب افزایش تعامل مشتریان و درآمد کسب و کار میشود.

بینایی کامپیوتر

بینایی کامپیوتر

متخصصان توسعه نرم افزارهای هوش مصنوعی در گروه هلدینگ تجارت 20 ، تجربه فراوانی در توسعه راهکارهایی برای شناخت آبجکت ها و دسته بندی تصاویر با استفاده از جستجوی تصویری مبتنی بر یادگیری عمیق دارند.

پروژه هوش مصنوعی

سفارش پروژه هوش مصنوعی در شرکت معتبر

هوش مصنوعی

تحول فرآیندهای کاری با استفاده از قابلیت های هوش مصنوعی

ایده های هوش مصنوعی شما را با تجربه و دانش چندین ساله خود، در قالب پروژه های بینایی کامپیوتر، یادگیری عمیق، یادگیری ماشین و زبان پردازش طبیعی به واقعیت تبدیل میکنیم. تیم ما آماده همکاری با کسب و کارهای کوچک و بزرگ جهت دریافت سفارش پروژه هوش مصنوعی، توسعه هوش مصنوعی، ارائه خدمات مشاوره هوش مصنوعی و نیز، آموزش هوش مصنوعی میباشد.

 توسعه هوش مصنوعی گروه هلدینگ تجارت 20 ، یک از گروه های معتبر تبلیغات کسب و کارها ، متشکل از تحلیلگران هوش مصنوعی، طراحان، توسعه دهندگان فول استک و معماران نرم افزار حرفه ای میباشد.

گروه هلدینگ تجارت 20 با مشاوره تبلیغاتی پرویز جعفری

فرآیند توسعه هوش مصنوعی

ارزیابی پروژه

پس از ثبت سفارش پروژه هوش مصنوعی توسط شما، این موضوع را مشخص میکنیم که آیا ایده شما نیاز به توسعه راهکارهای مبتنی بر هوش مصنوعی دارد یا نه. در صورت نیاز، یک نقشه مسیر مبتنی بر نیازهای شما مشخص میکنیم.

آماده سازی پروژه اولیه

آماده سازی پروژه اولیه

پس از آماده سازی اطلاعات، ارزیابی ها و اصلاحات آن را تا زمان کسب نتایج قابل قبول ادامه میدهیم. پس از کسب نتیجه دلخواه، فاز اولیه پروژه کسب و کار شما را اجرا میکنیم. هدف از اجرای پروژه در این مرحله، شناسایی گپ موجود بین مشکلات موجود و قابلیت های پروژه است.

گردآوری اطلاعات

گردآوری اطلاعات پروژه

احتمالا شما به برخی داده ها جهت تحلیل دسترسی دارید. در غیر اینصورت، تیم ما داده های مورد نیاز را از منابع آنلاین جمع آوری مینماید. سپس این داده ها را برای تعیین الگوها و روابط معنادار که مرتبط با نیازهای شما باشند، پردازش میکنیم.

توسعه و پیاده سازی

توسعه و پیاده سازی پروژه

پس از کسب اطمینان از حل مسائل و نیازهای کسب و کار توسط پروژه برنامه ریزی شده، سفارش پروژه هوش مصنوعی شما وارد فاز اجرایی خواهد شد.

تسهیل مدیریت زنجیره تامین
آنالیزهای هوشمند داده
خودکارسازی تکنیک های بازاریابی
تحلیل های پیش بینی کننده برای کسب و کارهای مختلف

مشاوره پرویز جعفری 

PyTorch
Chainer
Theano
Microsoft Cognitive Toolkit
Core ML
OpenNN
Tensorflow
CNN
Bayesian networks

مشاوره پرویز جعفری 

برای ثبت سفارش پروژه در هلدینگ تجارت 20 پروژه دو راه وجود دارد :

1-ثبت سفارش پروژه در سایت

2- ثبت سفارش پروژه در واتساپ

که در هر دو مورد کارشناسان ما

در سریع ترین زمان با شما ما در ارتباط خواهند بود .

قیمت بستگی به پروژه شما و زمانی که می خواهید پروژه تحویل داده شود متغیر است .

ولی کمترین قیمت انجام پروژه های هوش مصنوعی در هلدینگ تجارت 20 پروژه ارائه می شود .

برای امتیاز به این ستاره ها کلیک کنید!

4.2/5 - (44 امتیاز)

به عنوان یک مشاوره هوش مصنوعی، به کسب و کار شما کمک میکنیم تا تجربیات عالی برای مشتریان ایجاد نموده و با سفارش پروژه هوش مصنوعی(AI) و پیاده سازی هوش مصنوعی در محصولات و فرآیندهای کاری، هوشمندتر شوید.

گروه هلدینگ تجارت 20 ، نخستین و بزرگترین گروه توسعه هوش مصنوعی بوده و خدمات گسترده ای از ارائه راهکارهای هوش تجاری (BI) گرفته تا اپلیکیشن های مبتنی بر NLP، اپلیکیشن های بینایی کامپیوتر، دستیار صوتی و چت بات ها را ارائه میدهد. 

09120938004

ساخته شده با عشق پرویز جعفری

5/5