شرایط خرید اقساط

قوانین ، مقررات و شرایط دریافت خدمات و یا کالای اقساط

شرایط و مقررات خرید اقساطی در هلدینگ تجارت ۲۰

گروه هُلدینگ تجارت ۲۰ با هدف مرتفع نمودن خرید برای عموم مردم اقدام به فروش اقساط خدمات پزشکی نموده است.  شما با ورود به قسمت اقساط در سایت تجارت ۲۰ در ابتدا فرم ثبت نام را درست و دقیق تکمیل میکنید ( فرم را شخصی که چک یا در شرایطی سفته را ارائه میدهد پر خواهد نمود)

 پس از تکمیل فرم ثبت نام وارد قسمت ارسال مدارک شده و مدارک خواسته شده را ارسال مینمایید. پس از طی این مراحل، کارشناسان شرکت حساب شما را اعتبار سنجی خواهند نمود و نتیجه ظرف حداکثر ۳ روز کاری به شما اعلام خواهد شد.

مرحله اول : 

پرداخت ۲۵% (یک چهارم)  از کل مبلغی که پزشک جهت ارائه خدمات تعیین میکنید (به طور مثال اگر خدمات شما ۱۰ میلیون تومان باشد، شما ۲.۵ میلیون پرداخت میکنید)

پس از پرداخت، پزشک برای شما وقت تعیین مینماید و این وقت حداقل یک ماه پس از پرداختی اول میباشد

سپس پس از یک ماه شما مجددا ۲۵% (یک چهارم) دیگر از مبلغ را پرداخت خواهید نمود و پس از پرداخت ۵۰% (نصف کل مبلغ) از کل مبلغ شما میتوانید از خدمات پزشکی مورد نظر استفاده نمایید

مرحله دوم : صدور چک

پس از مرحله اعتبار سنجی و تایید شما ، شرایط دریافت چک به صورت زیر میباشد :

  1. چک ها طبق مبلغ مشخص شده در قسمت محاسبه گر سایت دریافت میگردد (همه مبالغ رو به بالا گِرد و رُند میشوند)
  2. در هنگام نوشتن چک ها ، فقط قسمت های تاریخ و مبلغ پر میشوند و در قسمت “در وجه :” چیزی نوشته نمیشود
  3. چکها باید با خودکار آبی یا مشکی معمولی نوشته شوند و از نوشتن عبارات اضافی در کنار تاریخ و مبلغ جدا خوددرای فرمایید
  4. هر سه ماه یک برگ چک (تعداد چک ها حداقل از ۲ برگ چک شروع میشود، به عنوان مثال برای اقساط ۳ ماهه، ۳ برگ چک دریافت میگردد و برای اقساط ۴ ماهه ۲ برگ)

در پایان خواهشمند است با مطالعه کامل این شرایط ما در خدمت رسانی هر چه با کیفیت تر یاری رسانید، در صورت که هرگونه سوال و ایرادی با کارشناسان ما تماس بگیرید   ۳۲ ۴۰ ۳۰ ۹۱  –  ۰۲۱