پرویز جعفری
مشاوره توسعه کسب و کار

گروه هلدینگ تجارت 20

با ما بدرخشید
گروه هلدینگ تجارت 20

مشاوره امور تبلیغات و بازاریابی

انتخاب با توست موفقیت یا شکست؟

انتخاب با توست موفقیت یا شکست
  • admin
  • تاریخ انتشار 1401 / 08 / 25
  • دیدگاه 0 نظر
  • تعداد بازدید 477

انتخاب با توست

خیلی از افراد می‌خواهند در کسب و کاری که دارند و یا میخواهند داشته باشند، به موفقيت برسند اما یک عنصری لازم است که می‌تواند انسان را به موفقيت برساند و آن امید است.

یکی از دلایلی که کسب و کارها به نتیجه نمیرسند و رها میشوند، نداشتن روحیه امیدواری در صاحب آن کسب و کار و یا در تیم آن میباشد.

قطعا افراد موفق از امید بیشتری برخوردار هستند و منشا کامل و اصلی امید، خداوند متعال است و ناامیدی از سوی شیطان است و نقش ما انتخاب یکی از این دو مسیر و پرورش خودمان است که کدامیک را می‌خواهیم در وجود خودمان نهادینه کنیم؟

موفقیت یا شکست؟

بازم تکرار میکنم انتخاب با توست..

معنای موفقیت متفاوت است با این‌ وجود اگر بخواهیم کمی دقیق‌ تر و ملموس‌ تر آن را تعریف کنیم باید بگوییم معنای موفقیت یعنی رضایت داشتن از خود ،زندگی و شرایط موجود،احساس رضایت داشتن ازاعتماد به نفس تک‌ تک لحظه‌های زندگی،از نوع عملکرد،شیوه‌ی زندگی و… همان معنای موفقیت است.

زمانی موفقیت معنا پیدا می‌کند; که بخواهیم هرروز بهتر از قبل باشیم از هر نظر; بنابراین سعی کنید بهترین خودتان باشید.بهترین تلاش خود را داشته باشید; بیشترین انرژی را بگذارید و مهم‌تر از همه در راستای ارزش‌ها و تعهداتتان باشید. موفق شدن درک همین لحظه و اکنون است نه چیزی در آینده; پس از لحظه، بهترین استفاده را ببرید.

برای امتیاز به این ستاره ها کلیک کنید!

4.3/5 - (9 امتیاز)
برچسب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و تدوین استراتژی های تبلیغاتی

هر کسب و کاری در مسیر موفقیت بایستی مشکلات خود را حل نماید و گامهای توسعه ای را شناسایی و اجرا کند، اجرای پروژه های عارضه یابی حل مشکلات و رفع مشکلات و تحقق توسعه خود را به مدیران گروه هلدینگ تجارت 20 بسپارید : فروش و بازاریابی ،استراتژی های کسب و کار، منابع انسانی و عملیات

تمام حقوق وب سایت محفوظ است 1402

توسعه وب سایت تیم هلدینگ تجارت 20