پرویز جعفری
مشاوره توسعه کسب و کار

گروه هلدینگ تجارت 20

با ما بدرخشید
گروه هلدینگ تجارت 20

مشاوره امور تبلیغات و بازاریابی

چگونه از تبلیغات خود حداکثر بازخورد را بگیریم ؟

حداکثر تبلیغات
  • admin
  • تاریخ انتشار 1401 / 11 / 03
  • دیدگاه 0 نظر
  • تعداد بازدید 533

چگونه از تبلیغات خود حداکثر بازخورد را بگیریم ؟

امروزه با گسترش حجم تبلیغات ، مردم نسبت به پیام های تبلیغاتی واکنش بسیار کمتری نشان می دهند .

اکثر تبلیغات برای آن ها جنبه آزار دهنده پیدا کرده است و بیشتر مردم به پیام هایی که از طریق رادیو و تلوزیون دریافت می کنند علاقه ای ندارند!!!

راحل چیست ؟

برای دریافت حداکثر بازخورد از پیام های تبلیغاتی باید مشتریان هدف خود را تعیین کنیم و سپس عادت و تمایلات رسانه ایی آن ها را برسی کنیم .

باید برسی کنیم مشتریان هدف ما بیشتر در کجاها حضور دارند . برای چه رسانه هایی بیشتر زمان می گذارند ، علایق آنها چیست ، سپس بر اساس آن رسانه ها و پیام های تبلیغاتی خود را بسازیم .

«تبلیغات» (Advertising) از قدیمی‌ترین روش‌های بازاریابی است که معمولاً با هدف تأثیرگذاری بر اقدامات مخاطبان به منظور افزایش فروش خدمات یا محصولات انجام می‌شود. در واقع تبلیغات روشی مؤثر برای معرفی محصولات و خدمات به مخاطبان هدف است. تبلیغات خوب به تبلیغاتی گفته می‌شود که مؤثر و به‌یادماندنی باشند.

هدف اصلی تبلیغات، جلب توجه افراد به یک محصول است. پس از جلب توجه، هدف این است که افراد را به خرید آن محصول علاقه‌مند کنید، حتی اگر پیش از این قصد خرید چنین محصولی را نداشته‌اند. در تبلیغات از علم روان‌شناسی نیز برای تأثیرگذاری روی فکر و احساسات مخاطبان درباره محصولات یا خدمات استفاده می‌شود.

برای امتیاز به این ستاره ها کلیک کنید!

4.5/5 - (32 امتیاز)
برچسب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و تدوین استراتژی های تبلیغاتی

هر کسب و کاری در مسیر موفقیت بایستی مشکلات خود را حل نماید و گامهای توسعه ای را شناسایی و اجرا کند، اجرای پروژه های عارضه یابی حل مشکلات و رفع مشکلات و تحقق توسعه خود را به مدیران گروه هلدینگ تجارت 20 بسپارید : فروش و بازاریابی ،استراتژی های کسب و کار، منابع انسانی و عملیات

تمام حقوق وب سایت محفوظ است 1402

توسعه وب سایت تیم هلدینگ تجارت 20